SVETOVNI (WACAT) IN ITALIJANSKI KONGRES (AICAT)

Home / Arhiv dogodkov / SVETOVNI (WACAT) IN ITALIJANSKI KONGRES (AICAT)
Udeležili smo se svetovnega kongresa klubov zdravljenih alkoholikov (WACAT) v Italiji, v kraju Sestola. Na kongresu sta bila prisoten predsednik Zveze Miro Lapanja in strokovna delavka Iris Ohojak. Na kongresu je vodstvo poročalo o aktivnostih v času med obema kongresoma. Sprejeli smo pravila, plan dela za naslednji dve leti ter potrdili dosedanje vodstvo še za naprej. Naslednji svetovni kongres bo čez dve leti na Hrvaškem, v organizaciji hrvaške Zveze klubov zdravljenih alkoholikov.

Naslednji dan smo bili prisotni tudi na italijanskem kongresu klubov zdravljenih alkoholikov (AICAT). Srečali smo se in izmenjalo mnenja s predstavniki večih italijanskih klubov. V veliko pomoč pri tem nam je bil dolgoletni prijatelj Renato Bernardinis, ki je v našem imenu vse prisotne nagovoril in pozdravil.