SLOVENIJA PIHA 0,0

Home / blog / SLOVENIJA PIHA 0,0

Tudi Zveza klubov zdravljenih alkoholikov Slovenije se pridružuje nacionalni preventivni akciji, ki bo potekala v mesecu decembru.

To je akcija za preprečevanje vožnje pod vplivom alkohola, drog in drugih psihoaktivnih snovi v prometu, ki jo koordinira Agencija za varnost prometa v sodelovanju z Ministrstvom za zdravje, Policijo ter nevladnimi organizacijami.

V okviru akcije Slovenija piha 0,0 bomo tudi v Zvezi KZA Slovenije, v mesecu decembru, ozaveščali javnost o posledicah vožnje pod vplivom alkohola ali drugih PAS (psihoaktivnih snovi). V ta namen bomo po različnih krajih Slovenije postavljali stojnice s promocijskim materialom ter mimoidoče opozarjali na nevarnost vožnje pod vplivom alkohola in drugih PAS ter promovirali trezno vožnjo.

Več o nacinonalni preventivni akciji si preberite tukaj.